Vështirë ta njihni Adi Krastën rrugëve të Tiranës

by admin
Spread the love

Jemi mësuar Krastën ta shohim të veshur me atë kostumin e tij të zi dhe syzet që e karakterizojnë, por moderatorin kështu si sot s’e keni parë ndonjëherë.

Në fotot e shkrepura nga paparazzi i “Panorama”, Adi është shfaqur në rrugët e Tiranës i veshur sportiv, me një palë pantallona të shkurtra verore dhe pa syzet e tij.

Me këtë pamje mund të themi se vështirë që do ta njihnit në rrugë.

Kujtojmë që Krasta vazhdon të jetë aktiv në televizion dhe moderon programin e njohur “A Show”.

Lexo lajme interesante

You may also like