Veshja e Kidës kushton mbi 54.000 mijë euro

by admin
Spread the love

Kida vite më parë nuk shpenzonte shumë për dukjen e jashtme dhe asnjëherë nuk është përfolur për shpenzime të mëdha.

Mirëpo si duket gjërat kanë ndryshuar,pasi paraqitja e Kidës kushton shumë shtrenjtë, shkruan”Kosovarja”.

Ani pse pantallonat e saj kushtojnë vetëm 61euro nga “Missterss Rocks”, byzylyku i saj kap shiftën e 48.300 euro nga “Ceriter”,ndërsa qanta e Kidës bënë 2.900 euro nga “Luis Vuitton”.

Kur flasim për detaje të tjera në paraqitjen e Kidës, bluza e saj kushton 430 euro nga “Dion Lee”, pastaj çizmet e saj bëjnë 530 euro, dhe në funde unaza bënë 1.920 euro./Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like