Vdekja tragjike e punëtorit gjatë kryerjes së detyrës zyrtare, reagon KEDS-i

23:22 | 21 Korrik 2021

Kompania KEDS ka lëshuar një telegram ngushëllimi me rastin e vdekjes tragjike të punëtorit të tij, Idriz Prekazi.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, KEDS ka ngushëlluar familjen e Prekazit.

Sipas KEDS-it, tashmë i ndjeri ka humbur jetën tragjikisht gjatë kryerjes së detyrës zyrtare.

“KEDS bashkëndjenë në këto momente të rënda me ata që e njohën Idrizin dhe i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes. Ky rast tragjik është një humbje e madhe për kompaninë”, thuhet ndër të tjera në telegram ngushëllimin e KEDS-it./arbresh.info/

Telegram Ngushëllimi
Sot, më datë 21 Korrik 2021, tragjikisht gjatë kryerjes së detyrës zyrtare, ka humbur jetën kolegu ynë, Idriz Prekazi.
I ndjeri Prekazi ishte punëtor në Departamentin e Sistemit të Operimeve. Ai ishte një punëtor i zellshëm dhe i qetë.
KEDS bashkëndjenë në këto momente të rënda me ata që e njohën Idrizin dhe i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes.
Ky rast tragjik është një humbje e madhe për kompaninë.Leave a Reply