Vazhdon tersi, ndahet dhe një tjetër çift showbizi – Shqip

by admin
Spread the love

Nuk e dimë ç’po ndodh, por ja ku kemi dhe një tjetër lajm ndarjeje nga bota e showbizit. Këtë herë bëhet fjalë për Kendall Jenner dhe Devin Booker. Ylli i “The Kardashians” dhe basketbollisti janë ndarë pas dy viteve së bashku. Lajmi është konfirmuar nga burime të afërta pranë modeles.

Burimi deklaroi për “E!News”, se Kendall i ka kërkuar Devin pak kohë dhe hapsëirë. Arsyeja kryesore e këtij vendimi mësohet se është stili i ndryshëm i jetesës, por kjo ndarje mund të mos jetë përfundimtare. Vetë çifti sipas “E!News” po shpreson që kjo ndarje do iu bëjë mirë.

Lexo lajme interesante

You may also like