Vajza e vogël e Adriana Matoshit, si një modele e vërtet

by admin
Spread the love

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Viteve të fundit ajo është përfolur shumë për shkak lidhjes që ajo ka filluar me futbollistin e huaj Keith, shkruan “Kosovarja”.

Keith është shumë më i ri se ajo në moshë dhe kjo ka bërë që aktorja të paragjykohet shumë.

Por kjo nuk e ka ndalur asnjëherë të bëj atë që do dhe të vazhdoj jetën pa opinionin e askujt.

Këtë e ka treguar vet Adriana në çdo paraqitje televizive.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi në Instastory-in e Adrianës është një foto e vajzës së saj Pinea.

Në foto shihet Pinea e ku po duket shumë bukur me plot stil.

Përkrahë fotos Adriana ka shkruar: “My stolish çika”. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like