Vajza e Monika Lubonjes feston ditëlindjen dhe bënë këtë dedikim prekës

by admin
Spread the love

Monika Lubonja është vënë plotësisht në qendër të vëmendjes për shkak të pjesmarrjes në “Big Brother VIP Albania”.

Aktorja e famshme e teatrit dhe filmit është krakter fleksibil, që ja ka dalë sukseshëm të përshtatet me të gjithë brenda shtëpisë së izoluar.

Gjatë qëndrimit në “Big Brother”, Lubonja disa herë e ka shprehur mallin dhe mungesën për të bijen e vetme, Tean, me të cilen thotë se është si shoqe, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Tea feston ditëlindjen dhe Monika është kujdesur ta befasojë edhe nga shtëpia e “Vëllait të madh”, ndërkaq e bija në anën tjetër ka thënë dy fjalë mjaftë emocionuese për të ëmën.

 


Lexo lajme interesante

You may also like