Uran Ismaili bashkë me qytetarë ndreqin një park në Arbëri

by admin
Spread the love

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili po vazhdon fushatën e tij, duke rregulluar gjëra nëpër Prishtinë.

Së bashku me disa qytetarë, ai këtë herë ka ndrequr një park në Arbëri, njofton Klan Kosova/

“Bashkë me qytetarët e Arbërise e ndreqëm një park të vogël në mes të banesave. Mungonte ndriçimi publik prandaj vendosëm 6 drita të mëdha reflektor. Mbollëm 70 lule si dhe i ndreqëm disa ulëse. Krejt këto e kemi bo bashkë për 1 ditë, veç paramendoni çka mundemi me bo bashkë për 4 vjet”, ka shkruar Ismaili.

The post Uran Ismaili bashkë me qytetarë ndreqin një park në Arbëri appeared first on Klan Kosova.

Lexo lajme interesante

You may also like