Ups, Beatrix i hodhi një thumb anash-anash Semit

by admin
Spread the love

Semi pranoi e ftuar në “Më lër të flas” se teksti i këngës “Mos u kthe” u frymëzua nga bëmat që Donaldi shkaktoi, duke iu referuar kështu lidhjes që ai krijoi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” me Beatrix Ramosajn.

“Duke ditur bëmat e tua, duke ditur dhe ndjesitë që përcillte shoqja ime te unë, me sa duket është frymëzuar dhe doli kjo kënga”, u shpreh këngëtarja.

Ndërkohë Beatrix i është rikthyer rrjeteve social dhe, ndjekësit kanë bërë komente nga me të ndryshmet, por omenti i një ndjekëseje i ka tërhequr vëmendjen këngëtares.

Ajo ka ironizuar deklaratën e Semit në lidhje me ‘bëmat’ e aktorit.

“O bëma, jo vetëm që shkëlqimi jot u djeg sytë por veç emri yt u mjafton që ti kapë paniku”, shkroi ajo.

“Dreqin, kam kaq shumë nofka të reja, ta ha zemrën”, iu përgjigj Beatrix.

Lexo lajme interesante

You may also like