Unikkatil befason fansat, publikon këngë të re në bashkëpunim me Don Phenom – Shqip

by admin
Spread the love

Rap-artisti Unikkatil i befasoi fansat mbrëmjen e së hënës me publikimin e një kënge të re. Një gjë e tillë, u bë e ditur vetëm në orët e para të pasdites kur edhe u mësua se rap-artisti i preferuar i shqiptarëve do të sjellë,  për fansat këngën e tij më të re në bashkëpunim me anëtarin tjetër të label-it TBA, Don Phenom.

“Je ngulë” mban titullin kjo këngë, e cila është puro hip-hop dhe është punuar nga vet dyshja interpretuese.

Lexo lajme interesante

You may also like