Ulpiana prezanton sulmuesin që bëri karrierë në Superligën e Turqisë

by admin
Spread the love

Skuadra e Ulpianës ka nënshkruar me qendërsulmuesin senegalez, Bebeto, transmeton Insporti.

Sulmuesi së fundmi ka luajtur në Kamerun, ndërsa në të kaluarën ai bëri karrierë edhe në Superligën e Turqisë tek Gazientep si dhe në Hungari, Rumani e Qipro.

Njoftimi i plotë nga KF Ulpiana:

MIRË SE VJEN BEBETO

Qendërsulmuesi Senegalez së fundmi ka luajtur në Kamerun, ndërsa në të kaluarën ai bëri karrierë edhe në Superligën e Turqisë tek Gazientep si dhe në Hungari, Rumani e Qipro.
Bebeto tani është duke u stërvitur me ekipin në parapërgaditjet që ULPIANA po i zhvillon në Antalya të Turqisë.

Lexo lajme interesante

You may also like