U zgjodh në krye të FRPD, flet Besart Xhaferri: Do bëj maksimumin tim

by admin
Spread the love

Besart Xhaferri është zgjedhur në krye të forumit rinor të Partisë Demokratike pas zgjedhjeve të mbajtura një ditë më parë, kur mori 5256 vota.

Përmes një publikimi në rrjetet sociale, ai ka falenderuar mbështetësit, ndërsa shprehet se do të bëjë maksimumin t’i përfaqësojë ata denjësisht.

Postimi i plotë:

“Puna fillon…

Përgjegjësi, dhe jo privilegj!

Faleminderit që ma besuat!

Faleminderit atyre që më votuan dhe atyre që votuan dikë tjetër.

I siguroj se do bëj maksimumin tim t’i përfaqësoj edhe ata denjësisht.

#Sëbashku do ia dalim!“, shkruan ai.

Lexo lajme interesante

You may also like