U përfol se njihte Efin nga jashtë, Bruno i jep fund thashethemeve – Shqip

by admin
Spread the love

21:21 | 6 Dhjetor 2021

Bruno dhe Efi u përfol aq shumë se ata të dy njiheshin edhe jashtë programit.

Gjatë puntatës së sotme Bruno i’u ka dhënë fund të gjitha dilemave, shkruan lajmi.net.

Ai i ka treguar mesazhet kur një shoqe e Efit i ka shkruar Brunos për ti ndihmuar Efit që të bëhej pjesë e programit.

Sipas Brunos ai vetëm ka folur me produksionin që ta bënte pjesë Efin, dhe se i ishte dashur ti bënte follow në instagram pasi sipas tij ai nuk e njihte.

Pas këtyre fjalëve në studio filluan diskutime, pasi djemtë nuk po besojnë që ata të dy nuk njihen.

Bruno është njëri nga djemtë që ka pasur takime pothuajse me të gjitha vajzat./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like