U përfol se është ndarë nga Pinc Leka, Elia Zaharia reagon për herë të parë?

by admin
Spread the love

Santiana Maloku dhe Shqipe Hysenaj kanë pasur një debat të ashpër gjatë ditës së sotme (e premte).

Biseda e tyre ka degraduar duke kaluar edhe në ofendime ndaj njëra-tjetrës.

Bukuroshja nga Gjakova kërkoi nga Shqipja që në këtë bisedë të mos e përfshijë të dashurin e saj.

“Të lutem të dashurin tim mos e përmend më, se as nuk e njeh. Nuk të intereson ty. Ku e ke problemin a nuk ke tjetër ku me mu kap”, i tha Santiana, Shqipes.

“Te ti ka dyshuar Iliriana që po ia shikon burrin, Adrin. Paramendo më ka thënë mua, por s’ta kam përmendur. Madje edhe të kam mbrojtur. Veç llogarite. Te morali të pres edhe unë”, vazhdoi ajo.

“Nuk e kam problem. Nuk më dhemb”, tha në anën tjetër ish-konkurrentja e “Përputhen”.

Maloku më pas e nervozuar reagon: “A ia kam prekur organin gjenital Shqipe? Organin gjenital nuk ia kam prekur askujt”.

You may also like