U largua nga programi, Bajo zbulon lidhjen e fshehtë me ish-konkurrenten e ‘Përputhen 2’

by admin
Spread the love

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen 3’ Bajo ka qenë i ftuari i mbrëmjes në emisionin ‘Explus’ ku ka zbuluar se ka pasur një ‘Love Story’ me njërën nga vajzat e “Përputhen 2”, por nuk preferoi të zbulonte emrin e vajzës.

Bajo: Kam pasur një ‘Love Story’ dhe e them ekskluzivisht këtu. Kam dashur ta them, por nëse do e thosha te programi i Përputhen kushedi çfarë do më ndodhte, nuk do kisha dalë.

Dy javët e para që unë kam hyrë në Përputhen kam qenë akoma me atë. Kur ajo ishte në Përputhen 2 nuk kam qenë me atë.

I pyetur se kush ishte vajza, Bajo preferoi mos ta zbulonte drejtpërdrejt emrin.

Sharka: A ishte Shqipja?

Bajo: Jo!

Sharka: Ishte Sindi?

Bajo: Jo, jo. Larg qoftë!

Nuk munguan as batutat në emision, ku moderatori e pyeti a ishte Sabiani?

Bajo: Jo, jo (qesh).

Lajme interesante

You may also like