U krahasua me të në Big Brother, Iliriana Sadriu takohet më në fund me Loredanën – Shqip

by admin
Spread the love

Iliriana Sadriu gjatë kohës që ishte në Big Brother VIP Kosova 2 u komentua për ngjashmërinë e madhe me reperen Loredana.

Ajo ndërkohë u befasua edhe me një video nga artistja shqiptare, duke i uruar suksese të mëdha gjatë asaj gare.

Pas daljes, ajo u takua me Loredanën dhe kanë publikuar disa fotografi së bashku.

Në foto shihet edhe partneri i saj, Adri Rrogaqi që shfaqet me futbollistin Karim Adeyemi.

Iliriana duket e lumtur në një video që ka sjell krah Zefit, meqë edhe të dyja vijnë nga Ferizaj.

Edhe në këtë video vërehet shumë ngjashmëria që bukuroshet kanë.

Loredana momentalisht po qëndron në Kosovë bashkë me partnerin e saj duke vizituar miqtë e familjarët.

You may also like