U bë e njohur me kërcimin “hot” me shefin e saj, policja shqiptare Vera Mekuli po bënë “namin” në Instagram me fotot e saja “provokative”

by admin
Spread the love

Vera Mekuli, policja fillestare e cila u filmua duke kërcyer në xhiron togerit të saj të martuar në festën e Krishtlindjeve në Bronx vitin e kaluar, po tash ajo po inkurajohet të hapë një llogari të OnlyFans, transmeton Botapress.info

Ajo këto ditë postoi foto sugjestive me një fustan të ngushtë në llogarinë e saj në Instagram, e cila tani ka më shumë se 15,000 ndjekës, dhe ndjekësit i sugjeruan asaj të hapë një llogari OnlyFans duke pretenduar se mund të bëhet “milionere në muaj”.

Profili i saj në Instagram, i cili liston llogaritë e saj Cash App dhe Venmo, tashmë u jep admiruesve një mënyrë për të dhuruar në llogarinë e saj bankare.

Në kohën e incidentit të vitit 2021, i cili u bë viral, Mekuli ishte police e re në zonën e 44-të.  Kjo nuk e pengoi atë të bashkohej me nënkolonelin Nick McGarry, i cili u transferua jashtë zonës si rezultat videos se kërcimit “hot” që u bë virale.

26-vjeçarja më pas kërkoi falje, por këtë vit u pezullua pa pagesë për përbuzjen e sjelljen e pahijshme te saj kundër një skuqdre policësh të shtetit të Nju Xhersit pas arrestimit të një të afërmi të saj në gjendje të dehur duke ngarë makinen, shkruan The New York Post përcjellë Botapress.

Lexo lajme interesante

You may also like