Trejsi Sejdini thekson të pasmet e bujshme me fustanin e ngushtë neon – Shqip

by admin
Spread the love

17:14 | 24 Tetor 2021

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, vazhdimisht sjell imazhe të reja në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’.

Ajo pozoi me një fustan ngjyrë jeshil i cili kishte një model të hapur tek pjesa e gjoksit dhe ishte aq i shkurtër sa që këmbët e saja morën të gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Ish-missi pozoi duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me fustan të ngushtë i cili i zbuloi shumë./Shqip/

Lajme interesante

You may also like