TIRANA GARDEN BUILDING, FILLOJNE PUNIMET PER FASADEN | 4K DRONE VIDEO, TIRANA 2021

by admin
Spread the loveTIRANA GARDEN BUILDING ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te Tiranes, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te …

Lajme interesante

You may also like