Tërbohen ultrasit e Bordeaux, ndërpresin ndeshjen kundër Lorient

by admin
Spread the love

Ultrasit e Bordeaux janë tepër të zhgënjyer me rezultatet e skuadrës së tyre dhe sonte kanë protestuar në duelin kundër Lorient.

Ata kanë hedhur letra tualeti pafund në fushë, çka e ka ndërprerë ndeshjen për pak më tepër se 5 minuta, në minutën e 26-të.

Pasi fusha u pastrua nga letrat, ndeshja nisi përsëri. Bordeaux renditet në vendin e fundit në Ligue 1, kur ka mbetur edhe një javë pas kësaj për t’u luajtur. /oversport.tv

Lexo lajme interesante

You may also like