Tea për Bonën: Më akuzoi se e dogja me qëllim. Olta ‘qan’ hallin tjetër: Po doli ajo, kush do na bëjë punët?

by admin
Spread the love

Gjatë natës së kaluar, banorët kishin si sfidë që të gatuanin petlla. E gjatë kësaj sfide, Valbona Memës i ndodhi një incident, ku Tea e dogji atë padashje me vajin e petullave. E ky moment nuk u prit aspak mirë nga këngëtarja, e cila ka menduar se Tea ia ka bërë qëllimisht.

Këtë gjë, Tea e ka diskutuar edhe me Oltën e Amosin, ndërsa është shprehur se kjo gjë ishtë aksidentale dhe padashje. Ish-konkurrentja e Përputhen u shpreh që nuk është normale që ajo e akuzon për diçka të tillë dhe këgëtarja nuk e pëlqen.

Amos e pyeti edhe se çfarë problemi ka me Bonën, ndërsa Tea u përgjigj se nuk e di. Sakaq,Olta u shpreh se nëse Bona del në shtëpi, banorët marrin ‘fund’ sepse këngëtarja mban shtëpinë duke gatuar, larë e pastruar.

Pjesë nga biseda

Tea: Më akuzoi se e dogja me qëllim

Olta: Ou, s’di gjë

Tea: Tani kjo gjë do bëhet serioze

Olta: Ku, te dora? Ku?

Tea: U dogja unë me vaj, lëviza. U dogj dhe ajo

Olta: Pse., po mban qëndrim?

Tea: Jo, s’po mban se u mërzita unë dhe më tha ‘ik që këtu’

Olta: E di që gërricet me ty

Tea: E di, ajo mund të mos më pëlqejë mua, por…

Amos: Ça problemi ke me Bonën?

Tea: Nuk e di, ajo ka me mua

Olta: Nuk e ka qejf

Amos: Po mirë, mund të ketë një arsye se pse nuk e ka qejf

The post Tea për Bonën: Më akuzoi se e dogja me qëllim. Olta ‘qan’ hallin tjetër: Po doli ajo, kush do na bëjë punët? appeared first on Telemedia.

You may also like