Të gjithë thanë se donte të nxirrte Meridianin, por kur ai doli pse Donaldi shpërtheu në lot?

by admin
Spread the love

Nga nominimi i kësaj jave, mes Ilirit, Donaldit dhe Meridianit është larguar me votat e publikut Meridiani. Ai ka lënë menjëherë shtëpinë e Big Brother Vip dhe pritet që për pak minuta të zhvillojë intervistën me Arbanën në studio, ku do të hapet edhe bileta e cila mund ta kthejë sërish brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Meridiani i takoi të gjithë banorët pak para largimit, ndërsa Donaldi e përjetoi këtë moment mes lotësh dhe duke i kërkuar falje./reviistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like