Tayna sjell poza atraktive para pasqyrës, provokon me bluzën e zbërthyer

by admin
Spread the love

Tayna është padyshim një prej artisteve më të komentuara edhe gjatë vitit që po lëmë pas.

Reperja e njohur ka sjell projekte të shumta muzikore gjatë vitit 2021, të cilat u pritë mirë dhe u pëlqyen nga fansat e saj.

Ndërsa, ajo pak ditë më parë solli këngën e re “OFG” që erdhi e vizuelizuar edhe me një klip të veçantë.

Por, reperja nga Prizreni njihet edhe për linjat e saj joshëse, e të cilat i ekspozon pothuajse në secilin postim që bën në rrjetet sociale.

Edhe sot (e shtunë), Tayna pozoi para pasqyrës shihet me një kapele ngjyrë blu dhe një bluzë të shkurtër me të njëjtën ngjyrë e cila ia theksonte gjoksin, ndërsa ajo dukej mjaft atraktive.

Reperja, ndryshe pak ditë më parë festoi ditëlindjen e 25-të me shumë të ftuar, në mesin e tyre edhe disa emra të njohur të estradës, si Fifi dhe Ermal Fejzullahu.

Ndërkohë, Tayna është drejt finalizimit të albumit të ri muzikor.


Lexo lajme interesante

You may also like