Taylor Hill rrit temperaturat teksa pozon me të brendshme me dantella të kuqe – Shqip

by admin
Spread the love

19:51 | 18 Dhjetor 2021

Modelja ngriti temperaturën të enjten kur shfaqi gamën e re seksi të të brendshmeve.

Bukuroshja, 25 vjeçe, dukej sensacionale teksa pozonte për fotot me të brendshme që i linin shumë pak vend imagjinatës, transmeton lajmi.net.

Duke pozuar në gamën e të brendshmeve Heritage Toile, ylli u gëzua pozitivisht me një set të kuq dhe pantallona të shkurtra.

Ajo e ka shoqëruar dukjen seksi me një palë çorape të zeza deri tek gjuri dhe disa pantofla të lezetshme festive.

Modelja e ndryshoi atë në setin e radhës të imazheve duke pozuar joshëse e veshur me një pelushë dantelle bardh e zi.

Të gjitha në një e zhytur në mënyrë joshëse deri në bel me një detaj të prerë diamanti në pjesën e përparme, pjesa e sipërme tregonte krahët e saj të hollë të lakmueshëm dhe belin e hollë./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like