Taravari zgjidhet kryetar i ri i ASH-së, ja nga kush i vjen urimi i parë (FOTO)

by admin
Spread the love

Arben Taravari zgjidhet kryetar i Aleancës për Shqiptarët në kongresin e jashtëzakonshëm të tretë të partisë.

Me 2 vota të përmbajtura dhe 1 kundër ndërsa gjitha tjerat ishin pro, Taravari edhe zyrtarisht mer timon e ASH-së.

I pari që e ka uruar në rrjetet sociale është Krenar Osmani, ikona e gjallë e “Ballistëve”:

Kombëtar, idealist, punëtor, humanist dhe mbi të gjitha njeri i fjalës. Të priftë e mbara vëlla!, ka shkruar Osmani në Facebook.

Lexo lajme interesante

You may also like