Tahiri i LDK-së: Me nisjen e procesit mësimor, zyrtarisht përuruam objektin e Shkollës së Muzikës në Vushtrri

by admin
Spread the love

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri uroi nxënësit dhe mësimdhënësit për vitin e ri shkollor.

Sipas, Tahirit nxënësit po i kthehen bankave shkollore, duke shtuar se sot
zyrtarisht përuruan objektin e Shkollës së Muzikës në Vushtrri.

Postimi i plotë:

Sot jam dy herë i lumtur për fillimin e vitit shkollor. E para, sepse pas shumë sfidave nxënësit po i kthehen bankave shkollore dhe e dyta sepse sot zyrtarisht përuruam objektin e Shkollës së Muzikës në Vushtrri, për herë të parë një vend i dinjitetshëm për të gjithë nxënësit e talentët e muzikës. Urime të dashur nxënës, prindër e punëtor të arsimit!

Lexo lajme interesante

You may also like