“Ta q** nonën”, Dua Lipën shpërthen në të shara shqip në mes të emisionit (VIDEO)

by admin
Spread the love

Gjatë emisionin ajo u pyet për të sharën e saj të preferuar në gjuhën shqipe.

“Ta q**** nonën”, thotë Dua Lipa në shqip, ndërsa ia përkthen moderatorit “I’ll f*** your mom”.

Mes të qeshurash, Seth përsërit disa herë shprehjen, duke u drejtuar nga kamera.

Shiko videon më poshtë:

Dua foli edhe për hitin e saj më të ri “Houdini”, ndërsa përgatisnin kokteje të ndryshme.

Hiti i këngëtares “Dance the Night” është kandidat për Këngën e Vitit në Grammy Awards 2024. Kategoria prezantohet për kompozitorët, të cilët përfshijnë Lipa, Ronson, Carolina Ailin dhe Andrew Wyatt.

The post “Ta q** nonën”, Dua Lipën shpërthen në të shara shqip në mes të emisionit (VIDEO) appeared first on NTV.

You may also like