Sulmohet me vezë kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës

20:33 | 22 Korrik 2021

Në drejtim të kandidatit të LDK-së për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama, sot janë hedhur vezë.

Ai ka qenë në një aktivitet në Lagjen Kodra e Trimave të kryeqytetit kur disa persona gjuajtën me vezë, transmeton Klan Kosova.

Sipas dëshmitarëve që dërguan edhe fotografi dhe video në adresë të portalit, dikush nga të pranishmit mori lëndime në kokë nga gjuajtja me vezë.Leave a Reply