Stresi tregon se kush është “nana e repit” në Kosovë, Xhuli thotë se ajo është kopje e tjerave

by admin
Spread the love

Stresi, Xhuliana, Gjoni dhe Fisi po diskutonin në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova për muzikën rep.

Banori i ri, Fisi pyeti ata se kush mendoni se është “nana e repit” në Kosovë.

“Kërkush hiq”, ia ktheu Xhuli.

Ndërsa, Stresi tregoni se i pëlqen Tayna.

“Për mu Tayna. Mendimi jem personal”, u shpreh Stresi.

Nga ana tjetër, Gjoni tha se i pëlqen edhe Melinda Ademin.

“Tayna është shumë nice, veç edhe Melinda”, tha Gjoni.

“Tayna ma shumë është tu e bo stilin e repit”, ia ktheu Stresi.

Xhuli nuk u pajtua me këtë mendim.

“Ajo është copy-paste. Shumë janë copy paste te na”, tha Xhuliana.

 

You may also like