Stresi, Mbresës: Pasha kokën e nënës nuk ta bëjë me hile (Video)

by admin
Spread the love

 

Stresi e ka vazhduar bisedën sqaruese me Mbresën pas debatit që sot e patën në Big Brother Vip Kosova.

Ai i ka thënë Mbresës se nuk duhet të ndikohet nga të tjerët, dhe të vazhdojë lojën ashtu si do ajo.

“Më shiko në sy, i di aftësitë e tua që do të shkosh shumë larg, këtë ta garantojë. Të lutem përdore trurin në formë të mirë, mos u ndiko prej askujt. Nuk jam ai që ke menduar, ke me ma zgjat dorën si burrneshë, nëse ti i arsyeton gjërat mirë”.

“Nëse kam diçka kundër ta them, tek unë ti nuk ke gabime, jam pa hile, jam me djers, pasha kokën e nënës nuk ta kam me hile, sepse s’je femër e tillë”, ka thënë Stresi.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

 

You may also like