Sonte në Prime: Hyrje të reja në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova

by admin
Spread the love

Fis Juniku është konkurrenti më i ri që iu bashkua banorëve dhe shtëpisë më të famshme në vend, duke filluar kështu aventurën e tij në Big Brother VIP Kosova ku po e gjen veten mjaft mire.

Por, ai statusin si banori i fundit e mbajti për pak kohë, kjo pasi që sonte shtëpisë do t’i bashkohen edhe disa konkurrentë të tjerë, këtë e zbuloi moderatori i këtij edicioni Alaudin Hamiti.

 

Gresa e hap zemrën, flet për dashurinë e parë: Ishte shumë xheloz (VIDEO)

Ai  përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, shkroi: “Big Brother VIP Kosova, të hënën me hyrje të reja” sonte në BBVK Prime do të ketë edhe plot befasi të reja dhe ballafaqime pas ngjarjeve dhe dinamikave të fundit brenda shtëpisë.

Javen e kaluar surpriza ishte per kengetaren Anen ku u surprizua nga motra e saj Arta, e qe kete te fundit e pati permendur shume ne shtepi ajo u shpreh shume e gezuar per kete vizite./Prive.al/

Lexo lajme interesante

You may also like