Skerdi Faria, banor i ri në BBV? Ja çfarë paralajmëron doktori i njohur

by admin
Spread the love

I ftuar në emisionin “S’e Kam Me Ty” ka qenë doktori Skerdi Faria.

Ai ka zbuluar më shumë detaje në lidhje fenomenin BBV që na ka përfshirë të gjithëve dhe është kthyer në temë kryesore diskutimi.

Shpesh bëhem i padurueshëm për veten time, nuk duroj dot veten jo më të duroj të tjerët në momente të caktuara që ndoshta do thoja “Më falni por unë do të dal”. Kjo do të ishte një humbje për veten time, përballë vetes sime sepse do të thotë që dorëzohesh përpara një sfide. Në fund të fundit është një lojë ku duhet të kesh nerva, durim duhet edhe të rezistosh që të shkosh deri në fund. Për këto arsye përtej punës dhe familjes unë nuk do të futesha në BBV.

Po si opinionist i “Big Brother VIP” a e sheh veten?

Si opinionist mund të ishte e lezetshme.

You may also like