S’jam e dashuruar me Kristin, e kuptova nga babi

by admin
Spread the love

Këngëtarja Keisi Meidini është shprehur ditën e sotme se ajo nuk është e dashuruar me Kristin. Në një bisedë me Antonetën, ajo ka rrëfyer se nuk ndihet e dashuruar me artistin, por ka thjesht një pëlqim për të.

Ndër të tjera, Keisi u shpreh se hyrja e babait të saj në Big Brother, Sabianit, e bëri që të kuptonte më tej se gjërat që bëhen shpejt e shpejt nuk janë shumë të mira dhe se duhet t’i marrë gjërat më avash.

Pjesë nga biseda:

Keisi: Nuk ka ndonjë gjë të njohësh dikë, kupton? Po këta pastaj vazhduan, jo nusja, jo dhëndri. Po prit një sekondë se nuk jam e dashuruar, thjesht ka një pëlqim, më kupton?

Antoneta: Ti ça kuptove nga babi?

Keisi: Se gjërat e shpejta nuk janë gjëra të mira

Antoneta: Që domethënë është pjesa që ti në Big Brother po njeh një çun apo Kristi ndoshta ka disa gjëra që nuk shkojnë.

Keisi: Jo Kristin jo, e kam te vetja ime

Antoneta: E kam te babi…

Keisi: Që merri avash-avash gjërat, kaq. Siç kam qenë

You may also like