Shoferi ndeshet me arushën në autostradën Tetovë-Shkup FOTO

by admin
Spread the love

Një 43-vjeçar nga Kërçova, mbrëmjen e djeshme ka goditur me makinë një ari në autostradën Shkup-Tetovë, p ë rcjell Alsat. Për shkak të përplasjes, ariu ka ngordhur.

“Sonte rreth orës 02:20 të mëngjesit, në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të vendit të quajtur “Karpallak”, një automjet “Skoda” me targa të Shkupit, i drejtuar nga 43-vjeçari F.O. nga Kërçova ka goditur dhe ka vrarë një ari. Nuk ka persona të lënduar nga aksidenti”,  deklaroi sot zëdhënësi i SPB-Tetovë, Marjan Josifoski.

Lajme interesante

You may also like