Shkëlqimi holografik i buzëve… thjesht magjik (Foto) – Shqip

by admin
Spread the love

Nëse ekziston një gjë që ju pëlqen të gjithë personave të internetit të obsesionuar pas bukurisë, janë gjërat holografike.

Vetëm shikoni etiketën “#holosexual” në rrjetin social Instagram dhe do të bindeni, transmeton Telegrafi.

Zakonisht pamjet me grim që përfshijnë elemente shkëlqyese holografike kërkojnë shumë aftësi, kujdes të madh në aplikimin e shkëlqyesve ose edhe aftësi të mira në Photoshop.

Por, jo më!

Brendi i grimit Sigma Beauty ka ardhur me një koleksion të ri të shkëlqyesve magjik të buzëve të cilët e kryejnë për ju të gjithë punën holografike. Me vetëm një lyerje i transformoni buzët në ëndrra me ngjyra dhe rrëqethëse.

Sigma Beauty për momentin është duke e shitur produktin e vet në pesë ngjyra: të gjelbër, ngjyrë portokalli, të gjelbër të ftohtë, rozë e ngrohtë dhe vjollcë e lezetshme.

Lexo lajme interesante

You may also like