“Shihemi në shtator”, Armina Mevlani paralajmëron rikthimin në televizion

by admin
Spread the love

Armina Mevlani premton se do rikthehet në ekran. Bloggerja e njohur iu është përgjigjur sot pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram, që ishin kuriozë për jetën e saj private, modën dhe për karrierën e saj në televizion.

Në mesin e pyetjeve ishte edhe ajo se kur do vinte sërish në ekranet shqiptare e se me çfarë projekti.

Këtë të fundit, as Armina nuk e ka të caktuar fiks, mirëpo premtoi se shtatori do e gjejë në televizion.

Do jem patjeter pjese e formatit televiziv. Kam disa biseda ne tavoline , por preferoj dicka qe te me pershtatet , ndaj do i shqyrtoj mire. Do shihemi ne shtator”- shkruan ajo.

You may also like