Shfaqet me një super fustan në evenimentin e fundit

by admin
Spread the love

Supermodelja Irina Shayk është një nga yjet më të mëdhenj që mori pjesë në realizimin e ekspozitës “Thierry Mugler: Kuturisim ”në Paris, prezantuar paralelisht me Javën e Modës.

Shayk kishte veshur rroba të pazakonta për këtë rast. Ajo kishte veshur një fustan të ngushtë nga kjo shtëpi e modës, një model futuristik, i cili thekson belin, ijet dhe këmbët.

Është një dizajn i frymëzuar nga një bisht peshku, korse është mjaft e ngjashme me krahët e shtrirë të fluturës, dhe veshja është e mbuluar plotësisht me detaje vezulluese dhe shumëngjyrëshe.

Pjesa e fundit përfundon me një maune të shkurtër, e cila është më e bukur dhe më e lehtë se pjesa tjetër e veshjes, dhe Irina gjithashtu mbante dorashka të zeza transparente.


Lexo lajme interesante

You may also like