Shakira njofton policinë, pas ndarjes nga Pique përballet me situatën e frikshme – Shqip

by admin
Spread the love

Pas ndarjes nga Pique, Shakira është përballur me një tjetër situatë. Një fans i ka dërguar një mesazh jashtë shtëpisë këngëtares kolumbiane, e cila është frikësuar dhe ka njoftuar policinë. Shakira ka parë gjatë mëngjesit të së hënës një shkrim në trotuarin përballë pronës së saj ku shkruhej: “Të dua, je e bukur. Po vij për ty, dashuria ime. Unë jam gati të martohem me ty që tani dhe të të mbështes”.

Ky veprim i fansit e ka shqetësuar shumë këngëtaren. Thuhet se ky person e ka përgjuar shtëpinë e këngëtares që kur u bë publike ndarja e saj me Pique.

Lexo lajme interesante

You may also like