Serena publikon video intime derisa Arjoni i kafshon të pasmet

by admin
Spread the love

Arjon Luli dhe Serena Sulo janë njëri nga çiftet më interesante të showbizit.

Dyshja u bënë shpepsh lajm për shkak të kritikave të shumta se si u bënë çift, shkruan “Kosovarja”.

Çifti së fundi kanë vendosur që lidhjen e tyre ta kurorëzojnë më martes derisa në InstaStory nuk mungojnë fotografi dhe video mjaft intime siç kanë bëfë gjithmonë.

Ka qenë Serena ajo që ka postuar disa video në Instagram ku është e shtrirë derisa Arjoni është sipër saj nga prapa. Një skenë mjaft intime ku në një moment ish -konkurenti i “Për’puthën” e kafshon në të pasmet.

 

Kjo nuk është e vetmja video e tillë që kanë hedhur dhe si duket nuk do të jetë as e fundit duke qenë se janë mjaft të hapur me ndjeksat e tyre si dhe shpesh herë kanë treguar se për këto gjëra është vet publiku që i shtynë të veprojnë në formë të tillë.

 


Lajme interesante

You may also like