Selena Gomez me sipërmarrje të re nga 2022-i! Nuk ka lidhje as me këngën, as me bukurinë

by admin
Spread the love

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Selena Gomez, duket se nuk e ka ndërmend të ndalojë së rrëfyeri detaje nga jeta personale, ndërsa së fundmi ka konfirmuar hapjen e një sipërmarrjeje të re, e quajtur: “WonderMind”.

Sipërmarrja e re në krye të së cilës do të qëndrojë Selena bashkë me të ëmën e saj, Mandy Teefey dhe Daniella Pierson, do të jetë një platformë që synon ndihmën ndaj njerëzve që vuajnë nga shëndeti mendor.
Këngëtarja ka zbuluar se kompania “WonderMind”, do të lançohet për herë të parë në muajin shkurt të vitit 2022. Detajet Selena i zbuloi në një intervistë për “Entrepreneur Magazine”.
Ajo ka theksuar ndër të tjera rëndësinë e shëndetit mendor, teksa ka rikujtuar edhe sfidat të cilat i ka kaluar vetë kur është përballur me to./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like