Scott Disick në lidhje të re pas fejesës së Kourtney Kardashian?

by admin
Spread the love

Scott Disick u pa mbrëmë në Los Angelos në shoqërinë e një vajze.

Themeluesi u pa duke u shoqëruar me modelen 23-vjeçare Elizabeth Grace Lindley.

Disick ishte i veshur me një xhaketë të zezë, ndërkohë, mikesha e tij bëri një pamje më seksi, e veshur me një fustan të zi të ngushtë dhe çizme lëkure deri në gju.

Kjo është hera e parë që ai del me një vajzë të re që kur ai dhe ish-Amelia Grey Hamlin u ndanë në shtator pas gati dy vitesh së bashku.

Gjithashtu ditë më parë ish e dashura e tij dhe nëna e fëmijëve të tij, Kourtney Kardashian, u fejua me bateristin e Blink-182, Travis Barker.

Një ditë pas propozimit romantik, një burim i tha ekskluzivisht Page Six se Disick po “humbte mendjen” për martesën e afërt.

“Scott po çmendet,” pohoi burimi ynë i brendshëm. “Ai do të largohet nga fundi i thellë. Është vërtet keq. Është gati të errësohet”.

Megjithatë, të enjten, Disick dukej se ishte në një humor të ftohtë ndërsa bisedonte me Lindley para një grupi miqsh.


Është e paqartë nëse dyshja janë thjesht miq apo të lidhur romantikisht. Një përfaqësues i Disick nuk pranoi të komentojë.

Megjithatë, dihet gjerësisht se Disick ka një prirje për gratë më të reja.

Hamlin është vetëm 20 vjeç. Modelja e modës, e cila është vajza e yllit të “Real Housewives of Beverly Hills”, Lisa Rinna dhe aktorit Harry Hamlin, filloi të takohej me yllin e realitetit kur ajo ishte 19 vjeç.

Marrëdhënia më e gjatë e yllit të “Flip It Like Disick” ishte me Kourtney Kardashian, nga viti 2005 deri në 2015. Ata kanë tre fëmijë: Mason, Penelope dhe Reign.


Lajme interesante

You may also like