Sara kritikohet pse i dha Poem vitamina

by admin
Spread the love

Është shumë e qarë se Sara kujdeset mjaftë shumë për Poem, sidomos për ushqimin qe Pome konsumon, shkruan/Kosovarja/

Ajo shpesh edhe komunikon me ndjekësit e saj në Instagram edhe shpesh mund të hasni pyetje të ndryshëm nga ndjekësit rreth Poem.

Por, së fundmi ajo në InstaStory ka shpërndarë disa fotografi ku shihet duke i dhënë Pomen vitaminë D, siç e dini  në disa raste vitaminat nuk janë gjëja e duhur dhe Sara paska marr kritika.

Duke e njohur Sarën dhe përkushtimin e saj ndaj Poem, sigurisht që ajo është konsultuar me ndonjë mjek, sepse ajo  bënë gjithçka për shëndetin e mirë të vajzës,/Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like