Sara Hoxha tregon se Poem ka probleme shëndetsore

by admin
Spread the love

Blogerja e njohur Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale klu ndanë momente nga përditshmëria e saj si profesionale ashtu edhe për famijen.

Ajo nuk ngurron së postuari edhe vajzën e saj me reperin, Ledri Vula, vogëlushen Poem Blu Vula, shkruan “Kosovarja”.

Si duket bukuroshen e vogël e ka kapur mësyshi.

Ka qenë nëna e saj, Sara që ka postuar një fotografi derisa e ka të voglën në krahë dhe është duke i mbajtur inhalim.

“Nuk është më aq e frikshme”, ka qenë mbishkrimi në imazh ku edhe Poem duket mjaft e lodhur por që nuk ka diqka për tu frikësuar derisa nuk ka zbuluar se nga çfarë po ankohet vogëlushja.


Lajme interesante

You may also like