Sa milionë? Ky është banori i shtëpisë së “Big Brother VIP” që ka më shumë ndjekës në “Instagram”

by admin
Spread the love

Shtëpia e “Big Brother Albania VIP” është kthyer në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dhe ka kaluar pritshmëritë e ndjekësve e shikueshmërisë.

Kjo gjë është reflektuar edhe në rrjetet sociale të secilit prej banorëve. Numri i ndjekësve të tyre është rritur ndjeshëm që nga nisja e rrugëtimit të tyre në “BB VIP”.

Megjithatë, banori i shtëpisë që ka më shumë ‘followers’ e gëzon këtë shifër të madhe që para hyrjes së tij në ‘reality shoë’-n.

Bëhet fjalë pikërisht për banorin më të ri, Dritan Bramën, i cili duket shumë aktiv në rrjete sociale si dhe numëron një numër të konsiderueshëm të ndjekësve.

Brama rezulton të jetë momentalisht banori më i ndjekur në “Big Brother VIP” me plot 4.2 milionë njerëz. Profesioni dhe aktivitetet e ndryshme e kanë bërë që të marrë vëmendje me videot që herë pas here ndan me fansat.

Rikujtojmë se prezantuesja e spektaklit Arbana Osmani na tregoi disa detaje të pathëna më parë rreth “Big Brother VIP”, përfshirë kështu edhe ngjarjet më të komentuara sipas saj.

“Do thoja hyrja e Borës në shtëpi, puthja me Donaldin, largimi i Fifit, momenti kur ajo është ndjerë keq brenda në shtëpi në një transmetim live, apo dalja e papritur e Big Mamës nga shtëpia.

Jemi minimalisht deri më 18 shkurt , por mund të jemi dhe më gjatë!”– tha ajo.


Lexo lajme interesante

You may also like