“Sa më ka marrë malli”, Donaldi ndjen mungesën e Beatrixës

by admin
Spread the love

Beatrix Ramosaj ka pak ditë që është larguar nga shtëpia e madhe, Big Brother VIP.

Mungesën e saj brenda më së shumti është duke e ndjerë partneri i saj, aktori Donald Veshaj.

Ky i fundit ditën e sotme (e mërkurë) ka marrë vëmendje me një veprim që ka të bëjë pikërisht me këngëtaren nga Kosova.

Derisa është lëshuar një këngë e artistes së njohur, ai shfaqet i lumtur duke e ndjerë plotësisht atë.

“Sa më ka marrë malli”, tha ai.

Ramosaj në anën tjetër ditën e djeshme (e martë) ka reaguar për herë të parë pas largimit nga BB VIP.

Ajo këto ditë nuk ishte në gjendje të mirë psikologjike dhe për këtë theksoi se kishte nevojë për ta rimarrë veten.

E njëjta tutje shtoi se është në përgatitje të disa projekteve muzikore ashtu siç kishte premtuar gjatë qëndrimit në shtëpi.


Lexo lajme interesante

You may also like