Rrëzohu shtatë herë, ngrihu tetë herë

by admin
Spread the love

Aktorja e njohur Tropojane, Arjola Demiri, e cila është bërë pjesë e Big Brother VIP që nga fillimi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Derisa ka bërë tre muaj brenda shtëpisë, në spektaklin e mbrëmshëm theksoi se do të vazhdojë garën deri në finale për shkak të fëmijëve të saj, shkruan “Kosovarja.

Duke qenë se ajo vlerësohet për karakterin e fortë së fundmi motra e saj që ia menaxhon Instagramin ka bërë një postim në llogarinë e saj.

Ajo ka postuar disa imazhe të aktores derisa ka bërë poza në dhomën e rrëfimit derisa ka bërë një shkrim dëmethënës.

“Rrëzohu shtatë herë, ngrihu tetë herë”, kanë qenë fjalët.

Këtë e ka shkruar pasi vetë Arjola e tha pak ditë më parë e cila që nga hyrja në BB VIP e ka potencuar se dëshiron t’i fitojë paratë për të ndërtuar një shtëpi për të dhe tre fëmijët.

 


Lexo lajme interesante

You may also like