Rrëfehet Udogie: Gol me dorë? Më eci kësaj radhe

by admin
Spread the love

Hezitove në momentin e festimit të golit, mendove që e kishe prekur me dorë? “Po sepse pashë që asistenti ishte i pavendosur, prandaj nuk isha i bindur. Por më shkoi mirë”. Destiny Udogie “rrëhen” prekjen me dorë në golin e barazimit përballë Milanit për “Dazn”.

Ky episod ka bërë që të shpërthejë inati i kuqezinjve, të cilëve iu erdhën në mendje ato që ndodhën në sfidën kundër Spezias, ku Serra u anuloi golin e fitores.

Kur sheh pamjet duket se Udogie ka prekur topin me krahun e majtë dhe ish-gjyqtari Marelli ka konfirmuar prekjen në analizën pas ndeshjes në “Dazn”. / Oversport.tv

Foto: Milan Posts Twitter

Lexo lajme interesante

You may also like