Rrahje me grushte në stacionin policor të Tetovës – I përfshirë kunati i kreut të degës së BDI-së

by admin
Spread the love

Rrahje me grushte në stacionin policor të Tetovës. Daut Lika godet me grushte kolegun e tij Fitim Hasani.

Policia konfirmon rastin dhe thotë se po punon për zbardhjen e plotë të tij.

Sipas informacioneve të Alsat, të përfshirë në sherrin banal janë të afërm politikanësh.

Daut Lika është kunati i kreut të degës së BDI-së për Tetoven, Faton Ahmeti, ndersa Fitim Hasani vëllai i ish zv. ministrit të Mbrojtjes, Bashkim Hasani që pak muaj me parë doli me grupin e zjarrit. /Alsat.mk

You may also like