Ronela nuk shkoi në finale, por ka një super lajm pas Eurovisionit

by admin
Spread the love

Ronela Hajati ka qenë së fundmi në vëmendje për performancën e saj në Eurovision e ndonëse nuk siguroi një vend në finale, këngëtarja arriti të fitonte dashurinë e publikut dhe kënga e saj “Sekret” është ndër më të dëgjuarat këtë Eurovision.

Sot Ronela ka treguar se i është rikthyer punës dhe për këngën e re gjejeni pak me kë po bashkëpunon?

Këngëtarja publikoi një foto nga studio muzikore në dhe bashkë me të ishin dhe përfaqësuesit e Austrisë, LumiX dhe Australisë, Sheldon Riley. “Koha e studios”, shkroi Ronela dhe postoi edhe një tjetër foto ku shkruante: “Nuk mund të them akoma asgjë por gjëra të mira po vijnë”, duke lënë të kuptohet se një këngë bashkëpunim mes tyre po vjen.

Lexo lajme interesante

You may also like