Ronaldo e ka një mesazh për të gjithë ata që po dyshojnë në të

by admin
Spread the love

Sulmuesi portguz, Cristiano Ronaldo ka reaguar ndaj njerëzve që janë duke dyshuar në të.

Cristiano shënoi gol në fitoren e Manchester Unitedit 2:0 kundër Brightonit të martën mbrëma, duke i dhënë fund një ecurie të gjatë pa shënuar dhe duke realizuar golin e parë për vitin 2022.

Pas golit Ronaldo shkroi në Twitter: “U kthyem në binarë! Askush nuk heq dorë dhe ka vetëm një mënyrë për t’u kthyer në binarë, përmes punës së madhe, punës ekipore dhe serioze”.

“Çdo gjë tjetër është vetëm zhurmë. Forca djajtë e kuq!”

/insporti.com

Lexo lajme interesante

You may also like