Roberti ishte i ftuar për të dhënë mendim në studio, por një vajze nuk iu durua pa e puthur në buzë

by admin
Spread the love

Robert Berisha ishte i ftuar sot në “Talk Love Story” për të ndarë eksperiencat e tij romantike, por edhe për të këshilluar konkurrentët. Por ai nuk i shpëtoi protagonizmit me një skenë që u bë virale në rrjetet sociale.

Kleona një nga konkurrentet është ngritur në një moment të spektaklit për të puthur Robertin. Ajo mori leje dhe vetë këngëtari i tha që ka lirinë ta puthë ku të dojë. Kleona e ka puthur në buzë dhe situata është kaluar me të qeshura në studio si nga ana e Robertit, por edhe nga konkurrentët e tjerë./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like